وبسایت مازندران بام ایران wWw.Mazandbam.IR

آپلود عکس

www.mazandbam.ir آدرس سایت

داستان حماسه ی سنگنو یا حماسه ی 5 تایی ها...

سنگنو روستایی است در شهرستان نور که به جرات میتوان گفت از زیباترین مناطق کوهپایه ایی نور محسوب میشود.
رویدادی که به حماسه ی سنگنو معروف شد مربوط به بهار 1391 است.رویدادی که باعث شگفتی بسیاری از اعضا شد.در بهار 1391 تور مسافرتی به روستای سنگنو میرود که جمعیتی بسیار شگفت انگیز را به همراه داشت.از شهرستان های محمودآباد،آمل،فریدونکنار،نور،چمستان و... مسافر در این تور حضور داشتند.
ناخود آگاه در این گردش تصمیم بر آن میشود که یک مسابقه ی فوتبال در بازی های رایانه ایی برگزار شود که این مسابقه میان دو تیم منچستریونایتد و ریال مادرید بود.
شاید این پدیده اتفاقی بود ولی آن چنان هیجانی را با خود به همراه داشت که پس از پایان بازی بازیکنی که تیم پیروز را در اختیار داشت ناخودآگاه از درد شکم رهایی یافت!
تمامی مسافران دور یک لپتاپ جمع شدند که بازی حساس را تماشا کنند!
بازی را 4 نفر کنترل میکردند که دو نفر منچستری و دو نفر دیگر ریالی بودند.!
در نیمه نخست تیم منچستر یونایتد با نتیجه 3 بر 0 از ریال مادرید شکست میخورد و امید اش را از دست میدهد!
ولی با اراده ی عظیمی که در شیاطین سرخ وجود داشت در نیمه ی دوم بازی منچستر 5 گل به ریال میزند و این بازی را با 5 گل پیروز میشود!
هیجان به حدی بود که صداهای طرفداران پرتعداد منچستر تا دل کوه میرفت ! فریاد ها این چنین بود : رونالدو رونالدو حیا کن منچستر مارو رها کن!
باور کردنی نبود ولی باید باور کرد که آنروز بسیاری از مسافران تا صبح بیدار بودند و درباره ی این پیروزی بزرگ صحبت میکردند.گفتنی است که منچستر را دو محمودآبادی کنترل میکردند  و ریال مادرید که بازنده شده بود را یک فریدونکناری و یک آملی کنترل میکردند !
این بود داستان حماسه ی سنگنو که بعد ها به حماسه ی 5 تایی ها معروف شد!